Watermelon Refresh | Bling

Lato szalało na dobre za oknem, więc poszalałam też na paznokciach! Barbietkowy róż jaki zazwyczaj okupuje dno szafy (a raczej pudła ...

czwartek, 24 maja 2018

Wedding nails | ibcccndc


Maj, miesiac komunii i wesel! U mnie w ten weekend wypada kumulacja i dwie imprezy. A jako, że nie kupiłam jeszcze sukienek paznokcie musiały być uniwersalne! Myślę, że udało mi się sprostać zadaniu a stylizacja jest na tyle delikatna, że pasowałaby samej Pannie Młodej!Główne skrzypce gra tu delikatny, pastelowy róż ibcccndc 027. Planowałam połączyć go ze srebrnym Platinum z Venalisy, niestety jeszcze do mnie nie dotarł więc użyłam Bukaki 6056.  Oba lakiery pochodzą z Ali, kosztowały ok 4zł każdy i nie śmierdzą. O ile do srebrnego nie mam zastrzeżeń, bo ładnie kryje i ma fajną konsystencję to w ibcccndc podoba mi się tylko kolor. Położyłam 3/4 warstwy, a nadal przebijał i stworzył nieestetyczne nierówności. Udało mi się wszystko uratować przejeżdżając delikatnie polerką.


Do wykonania zdobienia użyłam paintgelu z Makear P02. Jest bardzo fajny w użyciu, mniej gęsty od Saviland i dlatego idealny dla mnie.


I na koniec wielkie odkrycie! Top mat od Cosmetic Zone, które już długi czas leżał w mojej szafce. Rzadko używam matowych stylizacji ale w tej się zadurzyłam po uszy! Piękny, delikatny mat, idealna konsystencja i tylko zapach jest delikatnie nieprzyjemny lecz jest to do zniesienia.


I jeszcze pierwotne zdobienie, które po namyśle spiłowałam, bo wydawało mi się zbyt "naćkane". A Wam które bardziej przypadło do gustu? 6 komentarzy:

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.